
GW JCLPS2.CM - GVH2-A535-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 4000 K (ha=65 ma)
Leírás
DURIS ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Az új generáció bevezetése - 2 Duris® E 3, amely ötvözi a nagyobb hatékonyságot és a nagyobb fluxust egy kompakt iparban - kompatibilis forma faktor (3,0 mm x 1,4 mm). Tökéletesen alkalmas különféle homogén megvilágítási alkalmazásokhoz, például lineáris világításhoz, valamint vékony tervezéshez.
Alkalmazások
- területi lámpák
- Lowlights/Spotlights
- Lámpa utólagos felszerelése
- hangulatvilágítás
- asztali lámpa
Jellemzők
- Csomag: White SMT csomag, színes, diffúz szilikon gyanta
- typ. Sugárzás: 120 fok (Lambertian emitter)
- Színhőmérséklet: 2700K - 6500 K
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. osztály)
- Luminous Flux: typ . 28 lm @ 4000k
- Világító hatékonyság: typ . 152 lm/w @ 4000k
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | |
| Csomag / tok: | 3014 |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 4000 K |
| Fényerősség: | 8.64 CD |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 26,4 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 90 |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 65 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.85 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 200 MW |
| Hossz: | 3,03 mm |
| Szélesség: | 1,35 mm |
| Magasság: | 0,7 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 100 C |
| Sorozat: | GW JCLPS2.CM |
| Csomagolás: | Orsó |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| 10000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | Duris |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| # Rész álnevek: | Q65112A8702 |
Népszerű tags: GW JCLPS2.CM - GVH2 - A535-1-2, China GW JCLPS2.CM-GVH2-A535-1-2 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LY E67F BADA 46 3B5A 50 R18, SFH 4727AS A01
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







