
SFH 4727AS A01
Infravörös kibocsátók infravörös IR oslon blk-sorozat
Leírás
SFH 4727AS A01 Oslon Black Series (940 nm) - 50 fok
Alkalmazások
- Kabinon belüli érzékelés
Jellemzők
- Csomag: diffúz szilikon
- Korróziós robusztusság osztály: 3B
-Minősítések: A termékminősítési tesztterv az AEC-Q 101- REV-C iránymutatásain alapul, stressz-tesztkvalifikáció az autóipari osztályú diszkrét félvezetők számára.
- ESD: 2 kV Acc. ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 -hez (HBM, 2. osztály)
- IR fényforrás nagy hatékonysággal
- Double Stack kibocsátó
- Alacsony hőállóság (max. 9 k\/w)
- Centrid hullámhossz 940 nm
- Optimalizálva a nagyáramú impulzusos működéshez
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Infravörös kibocsátók |
| Rohs: | Részletek |
| Szerelési stílus: | SMD\/SMT |
| Hullámhossz: | 940 nm |
| Radózó intenzitás: | 1000 MW\/SR |
| Sugárszög: | 50 fokos |
| Ha - Forward áram: | 1 A |
| VF - Előre feszültség: | 2.65 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 5.2 W |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 125 C |
| Csomag \/ tok: | SMD -3 |
| Képesítés: | AEC-Q101 |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Őszi idő: | 15 ns |
| Megvilágítási szín: | Infravörös |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | IR Emitters (IR LED -ek) |
| Emelkedési idő: | 10 ns |
| Gyári csomag mennyisége: | 600 |
| Alkategória: | Infravörös adatkommunikáció |
| Megtekintési szög: | 50 fokos |
| # Rész álnevek: | Q65112A0371 |
| Egység súlya: | 0. 001093 oz |
Népszerű tags: SFH 4727AS A01, Kína SFH 4727AS A01 gyártók, beszállítók, gyár, BPY 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LED -alkatrészek, PLT5 520EB P, SFH 4554, SFH 4713A
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







