
CREE XTEARY-00-0000-000000N03
CREE egy LED Royal Blue, 550mW
Leírás
TERMÉKLEÍRÁS
Az irányított, nagy fényerejű{0}}alkalmazásokhoz optimalizálva, a beltéri és kültéri alkalmazásoktól a hordozható és lámpák utólagos felszereléséig az XLamp® XT-E LED nagy teljesítményt és nagy megbízhatóságot biztosít az ipari szabvány XP/XT lábnyomában. Az XT-E LED az XT/XP platform - kompakt és jól bevált 3,45 mm x 3,45 mm-es csomag és a bevált ökoszisztéma - előnyeit kínálja, amely lehetővé teszi a világítástechnikai gyártók számára, hogy leegyszerűsítsék a tervezési folyamatot és lerövidítsék a piacra kerülési időt.
Az XT{0}}E LED királykék és fehér színben kapható. Az XT-E White LED nagy hatékonyságú opciót kínál. Ebben a dokumentumban a fehér kifejezés a fehér XT-E LED-et jelöli, függetlenül annak hatékonyságától. A Standard és a High Efficacy kifejezéseket akkor használjuk, ha szükséges, hogy megkülönböztessük a High Efficacy XT-E LED teljesítményét a nagy hatékonyságú opciót nem tartalmazó XT-E LED-től.
Specifikáció
| Terméktulajdonságok | Az ingatlan értéke |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Egyszínű LED |
| RoHS: | További információ |
| termék: | Kék LED-ek |
| Telepítési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag/tok: | SMD-2 |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 465 nm |
| Világítás színe: | Királykék |
| Fényáram/sugárzási fluxus: | 550 mW |
| Ha - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - előremenő feszültség: | 2.85 V |
| Teljesítmény: | 550 mW |
| Lencse alakja: | Kupola |
| Lencse átlátszósága: | Világos |
| sorozat: | XTEARY |
| Csomag: | Orsó |
| védjegy: | Cree LED |
| magas: | 2,36 mm |
| LED mérete: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| hossz: | 3,45 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Termék típusa: | Egyszínű LED-ek |
| Gyári csomagolási mennyiség: | 1000 |
| Alkategóriák: | LED-ek |
| Márkanév: | XLamp |
| típus: | Nagy teljesítményű LED-ek |
| Megjelenítési szög: | 140 fok |
| Vr - Fordított feszültség: | 5 V |
| szélesség: | 3,45 mm |
| Egység súlya: | 1.695 g |
Népszerű tags: cree xteary-00-0000-000000n03, Kína cree xteary-00-0000-000000n03 gyártók, beszállítók, gyár, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xpebfr-l1-0000-00801, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







