
JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001
Cree LED White 4000 K 70- CRI, 2835 méret, P osztály
Leírás
Termékleírás
A J sorozatú LED -ek kibővítik a Cree LED iparági vezetésű világítási osztályú LED -eket egy szélesebb körű alkalmazásokhoz. A J sorozat 2835 LED -ek egyesítik a nagy hatékonyságot és a kiváló értéket egy megbízható csomagban. A J sorozat 2835 LED -jét optimalizálják az alacsony sűrűségű világítási alkalmazásokhoz, ahol a nagy hatékonyság és a zökkenőmentes megjelenés kritikus, például a lámpák, a troffok és a panellámpák. A J sorozat 2835 LED -ek magas CRI -t kínálnak, és optimalizálják a világítási alkalmazásokhoz, ahol a jó színminőség kritikus.
Meghatározás
| Termékjellemzők | Ingatlanérték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED |
| Rohs: | További információ |
| termék: | Fehér LED -ek |
| Telepítési stílus: | SMD\/SMT |
| Csomag\/tok: | 2835 |
| Világítási szín: | Semleges fehér |
| Hullámhossz\/színhőmérséklet: | 4000 K |
| Világító fluxus\/sugárzó fluxus: | 78 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 70 |
| Megjelenítési szög: | 120 fokos |
| Ha - Forward áram: | 150 MA |
| VF - Előre feszültség: | 3.04 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 456 MW |
| hossz: | 3,5 mm |
| szélesség: | 2,8 mm |
| magas: | 0. 7 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 105 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse alak: | Négyszögletes |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| sorozat: | JE2835B 3V P osztály |
| Csomag: | Orsó |
| védjegy: | Cree LED |
| Nedvességérzékenység: | Igen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomagolási mennyiség: | 4000 |
| Alkategóriák: | LED -ek |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
Népszerű tags: JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001, Kína JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001 gyártók, beszállítói, gyári gyár, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, Xpebfr-l1-0000-00801, Xpebgr-l1-0000-00f02
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







