
GR VJLPL1.23 - KQKS-A4R2-1
Φv=76.3 ... 97.0 lm (ha=350 ma)
Leírás
Oslon® Pure 1414 GR VJLPL1.23 Az Oslon Pure® 1414, az egyik legjobb lumen sűrűség, kiváló hatékonyság és színes homogenitás. Az Oslon Pure® 1414 színes spektrummal és 1800k és 6500 ezer színes hőmérséklete van, amelyek lehetővé teszik az ügyfelek számára, hogy színes hangolást és szoros klaszterezést végezzenek. Használható önállóan, valamint a klaszterben is, hogy elérje a szükséges spektrumot.
Alkalmazások
- készülékek és eszközök
- szórakozás
- Gyári automatizálás
- Beltéri világítás
- orvosi világítás
- Kültéri és ipari világítás
- vetítés és megjelenítés
- robotika
Jellemzők
- Csomag: Chip szintű konverzió
- typ. Sugárzás: 150 fokos
- ESD: 2 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. osztály)
- Luminous Flux: typ . 85 lm @ 25 fok
- Világító hatékonyság: typ . 108 lm/w
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Egyetlen színű LED -ek |
| Rohs: | |
| Termék: | Piros LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 0505 (1414 metrikus) |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 630 nm |
| Megvilágítási szín: | Piros |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 85 lm |
| Ha - előremenő áram: | 350 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.25 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 790 MW |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Lencse alak: | Négyzet |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | Tiszta 1414 |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Magasság: | 0,85 mm |
| Hossz: | 1,4 mm |
| Fényerősség: | 21.1 CD |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 100 C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | Egyetlen színű LED -ek |
| 1000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | Oslon |
| Típus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Megtekintési szög: | 140 fokos |
| Szélesség: | 1,4 mm |
| # Rész álnevek: | Q65113A7184 |
Népszerű tags: GR VJLPL1.23 - KQKS - A4R2-1, China GR VJLPL1.23-KQKKS-A4R2-1 gyártók, beszállítói, gyárilag, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., LY E67F BADA 46 3B5A 50 R18, SFH 4250 Z
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







