
GW PUSRA2.HW - S7T3-M6-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (ha=700 ma)
Leírás
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW vadonatúj, nagymértékben nagy - Power vezetett az AMS Osram legújabb chip -technológiájával és az optimalizált lencse új generációjával, az iparág vezető teljesítményének, a kiváló robusztussággal és a hosszú élettartammal. Három hullámhosszon kapható nagy hatékonyságú vörösökkel a család öt színt kínál a megtervezés megkönnyítése érdekében és nagy rugalmassággal az összes kertészeti spektrumigényhez.
Alkalmazások
- Mezőgazdaság és kertészet
- szórakozás
- Beltéri világítás
- Kültéri és ipari világítás
Jellemzők
- Csomag: SMD epoxi csomag szilikon lencsével
- ESD: 8 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B osztály)
- typ. Sugárzás: 120 fokos
- Radiant Flux ( @ 700Ma): typ . 1168 MW @ 85 fok (M3 bin)
- Radiant hatékonyság ( @ 700Ma): typ . 59.0% @ 85 fok (M3 bin)
- Photon Flux ( @ 700Ma): typ . 5.15 μmol/s @ 85 fok (M3 bin)
- Photon fluxus hatékonyság ( @ 700MA): typ . 2.60 μmol/j @ 85 fok (M3 bin)
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Megvilágítási szín: | Fehér |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 1123 MW |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 700 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.83 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 2 W |
| Hossz: | 3,7 mm |
| Szélesség: | 3,7 mm |
| Magasság: | 2,37 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 125 C |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | P3737 |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| 3000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | OSCONIQ |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED |
| # Rész álnevek: | Q65115A0343 |
Népszerű tags: GW PUSRA2.HW - S7T3 - M6-1, China GW PUSRA2.HW-S7T3-M6-1 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520EB P, SFH 4043, SFH 4250 Z, SFH 4726AS
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







