
GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-B-2
Φv=33.0 ... 39.0 lm, 3000 K (ha=65 ma)
Leírás
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Plus (Gen 2)
Az új generáció bevezetése - 2 Duris® E 5, amely ötvözi a nagyobb hatékonyságot és a nagyobb fluxust egy kompakt iparban - kompatibilis forma faktor (5,6 mm x 3,0 mm). Teljesen kompatibilis a generációnkkal - 1 eszközzel az újbóli elhelyezés és a frissítés megkönnyítése érdekében. Tökéletesen alkalmas különféle homogeus megvilágítási alkalmazásokra, például csövekhez és más beltéri alkalmazásokhoz, például a lejtőn és az irodai süllyesztett szerelvényekhez.
Alkalmazások
- Beltéri világítás
Jellemzők
- Csomag: White SMT csomag, színes, diffúz szilikon gyanta
- typ. Sugárzás: 120 fok (Lambertian emitter)
- Színhőmérséklet: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- Luminous Flux: typ . 37 lm @ 4000k
- Világító hatékonyság: typ . 208 lm/w @ 4000k
|
Beír |
Színhőmérséklet |
Világító fluxus 1, ha=65 ma φv |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-B-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-B-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A636-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX56-1-B-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-B-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-B-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-B-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-B-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Csomag / tok: | 5630 |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 3000 K |
| Fényerősség: | 11.4 CD |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 34,5 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Teljesítmény -besorolás: | 180 MW |
| Hossz: | 5,6 mm |
| Szélesség: | 3 mm |
| Magasság: | 0,6 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 100 C |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Mid - Power LED -ek |
| # Rész álnevek: | Q65112A8864 |
Népszerű tags: GW JDSTS2.EM - H4H7 - A737-1-B-2, China GW JDSTS2.EM-H4H7-A737-1-B-2 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLPT9 450LC E, SFH 4043, SFH 4715A
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







