
Gw daspa2.ec - Hshu-5O8Q-1
Φv=36 ... 45 lm, 3500 K (ha=100 ma)
Leírás
GW DASPA2.EC OSCONIQ ® P 2226
Magas - Hatékonyság közepén - LED -ek hosszú élettartamú LED -es LED -ek nagy áramlásokkal és magas csomópontokkal is.
Alkalmazások
- Építészet
- Építészet / kertvilágítás (LED és lézer)
- Orvosi megvilágítás
- Fotályterápia
Jellemzők
- Csomag: SMT csomag
- Typ. Sugárzás: 120 fokos
- Színhőmérséklet: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 83 (Typ.), R9: 0 (min.)
-Lumen karbantartás: A teszt eredményei az IESNA LM-80 szerint rendelkezésre állnak
- ESD: 8 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B osztály)
- Világító fluxus: typ . 37 lm @ 3000 K
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 1009 (2723 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 2700 K |
| Fényerősség: | 10.1 CD |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 37 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Megtekintési szög: | 130 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 100 mA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.85 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 290 MW |
| Hossz: | 2,6 mm |
| Szélesség: | 2,2 mm |
| Magasság: | 1,3 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 120 C |
| Sorozat: | GW DASPA2.EC |
| Csomagolás: | Orsó |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| 1200 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | OSCONIQ |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| # Rész álnevek: | Q65112A5410 |
Népszerű tags: GW DASPA2.EC - HSHU - 5O8Q-1, China GW Daspa2.EC-HSHU-5O8Q-1 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520EB P, SFH 4554, SFH 4713A, As culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







