
GA CSHPM1.23 - lplr-w3
Φv=112 ... 140 lm (ha=350 ma)
Leírás
Oslon® SSL 150 GA CSHPM1.23 Új, magasabb teljesítményű Oslon SSL család vezetésével jól ismert, kiváló robusztussággal, nagy megbízhatósággal, hosszú élettartammal, alacsony hőállósággal. Tökéletesen kezelve a magas hatékonyság és a hosszú élettartam -követelmények iránti igényeket.
Alkalmazások
- Mezőgazdaság és kertészet
- szórakozás
- Beltéri világítás
- Kültéri és ipari világítás
Jellemzők
- Csomag: SMT kerámia csomag szilikon lencsével
- typ. Sugárzás: 150 fokos
- ESD: 8 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B osztály)
- Világító fluxus: typ . 116 lm
- Világító hatékonyság: typ . 157 lm/w
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Egyetlen színű LED -ek |
| Termék: | Amber LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | SMD-2 |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 617 nm |
| Megvilágítási szín: | Borostyán |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 100 lm |
| Ha - előremenő áram: | 350 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.1 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 740 MW |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 2,14 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Magasság: | 1,51 mm |
| Hossz: | 3 mm |
| Fényerősség: | 20.6 CD |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 125 C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Terméktípus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Megtekintési szög: | 150 fokos |
| Szélesség: | 3 mm |
Népszerű tags: GA CSHPM1.23 - lplr - W3, China GA CSHPM1.23-LPLR-W3 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, BPY 62 3 4, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LED -alkatrészek, SFH 4250 Z, SFH 4554, A VC AGAM 67 4F4G 30 R18.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







