
Leírás
Jellemzők
• A nagy teljesítményű hűvös fehér LED -ek tipikus kimenete 1100 lm @3 A, 85 fok.
• A függőleges chip nagy lumen sűrűségű és kicsi kibocsátási szöget biztosít, ideális az intenzitás és a gerenda távolságának maximalizálásához az irányított világításban.
• A - foszfor a - chip technológián magas színű egyenletességgel rendelkezik a sugárzási szög felett, lehetővé téve a fényfoltok kiváló fényminőségét.
• Maximális meghajtóáram: 3 a
• Színhőmérséklet: 5000K, 5700K, 6500K
• Színmegjelenítési index: typ . 70, min . 65
• Alacsony hőállóság: 1,6 fok /W
• ANSI - Kompatibilis kromatikus tartályok
• 2 forrasztási lábnyom -konfigurációban kapható
• Elektromosan elkülönített termikus út
• 8 kV HBM ESD besorolás ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Luminus eszközök |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 1414 (3535 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | Hűvös fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 5700 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 610 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 70 |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 1.5 A |
| Vf - Előre feszültség: | 3 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 10 W |
| Hossz: | 3,45 mm |
| Szélesség: | 3,45 mm |
| Magasság: | 1,98 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 100 C |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 2,6 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Víztisztítás |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Márka: | Luminus eszközök |
| Terméktípus: | LED - nagy teljesítmény |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
Népszerű tags: SST-20-WS57-A2-F8571, Kína SST-20-WS57-A2-F8571 Gyártók, Szállók, Gyárak, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







