
MP-1616-2103-18-90
Fehér LED-ek fehér 1800 K 90-CRI, MP-1616 sorozat
Leírás
Jellemzők:
• Széles látószög: 135 fok
• Forró lumen szín megcélzott
• 1,63W maximális működési bemeneti teljesítmény
• Kompakt: 1,6 mm x 1,6 mm
• Magas hatékonyság: legfeljebb 143 lumen / watt
• Széles színválaszték: 1800K-6500K
• 6 V bemenet
• Kompatibilis az automatikus elhelyező berendezésekkel
• Kompatibilis az infravörös visszaverődő forrasztási eljárással
• Rohs és a megfelelőség elérése
Alkalmazások
• Csere lámpák
• Panel világítás
• Lejlő lámpák • Öbölvilágítás
• Építészeti világítás
• Csatornavilágítás
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Luminus eszközök |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 1616 (4040 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 1800 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 66 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 90 |
| Megtekintési szög: | 135 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 150 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 6.2 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 930 MW |
| Hossz: | 1,6 mm |
| Szélesség: | 1,6 mm |
| Magasság: | 0,9 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse dimenziók: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Lencse alak: | Négyzet |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | Luminus eszközök |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 3000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,002356 oz |
Népszerű tags: MP-1616-2103-18-90, Kína MP-1616-2103-18-90 Gyártók, beszállítók, gyár, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







