
L2C4-4090-L04E1200
Fehér LED-ek fehér 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus COB
Leírás
A Luxeon CX Plus COB hat termékkel rendelkezik, amely egy standard lábnyomban 500 és 7000 lumen között található. Az iparág vezető termikus ellenállása és robusztus szubsztrát anyagának köszönhetően a Luxeon CX Plus COB lehetővé teszi a hűvösebb, hatékonyabb berendezéseket. A Luxeon CX Plus COB egy meglévő ökoszisztémából részesül a gyors és azonnali tervezéshez, miközben megőrzi a meglévő optikát, bilincseket és dokumentációkat.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Lumiles |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Szállítási korlátozások: |
A Mouser jelenleg nem adja el ezt a terméket a régiójában. |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér macskák LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 7070 (1818 metrika) |
| Megvilágítási szín: | Semleges fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 4000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 1845 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 90 |
| Megtekintési szög: | 115 fokos |
| Ha - Forward áram: | 450 MA |
| VF - Előre feszültség: | 34.8 V |
| Hossz: | 17,85 mm |
| Szélesség: | 17,85 mm |
| Magasság: | 1,7 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 105 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| Sorozat: | Luxeon CX Plus COB |
| Csomagolás: | Cső |
| Márka: | Lumiles |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 100 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | Luxus |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
Népszerű tags: L2C4-4090-L04E1200, Kína L2C4-4090-L04E1200 Gyártók, beszállítók, gyár, L1CU-408000000, L1CU-LME10000000 000, L1cu-red1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







