
L150-3070500600000
Fehér LED-ek fehér 3000 K 70-CRI, Luxeon 5050
Leírás
A Luxeon Sunplus 5050 nagy teljesítményű robusztus LED -ek, amelyek egy ipari szabvány 5050 felületre szerelt csomagolásával, egy kis fénykibocsátó felülettel (LES). A Luxeon Sunlus 5050 a - névleges μmol/j és PPF (μmol/s) teljesítményt és hosszú élettartamot biztosít, a CCT -k 2200k és 6500K között mozognak, és a CRI -k 70, 80 és 90 -ig terjednek. Hot {{- színes célokat kínál, hogy biztosítsák a LED -eket, hogy a LED -ek színes célpontban vannak az alkalmazáson belül. 85 fok.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Lumiles |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Kertészeti LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 2020 (5050 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 3000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 667 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 70 |
| Megtekintési szög: | 116 deg |
| Ha - előremenő áram: | 640 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 6 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 3.8 W |
| Hossz: | 5 mm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Magasság: | 0,7 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 105 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse dimenziók: | 4,56 mm |
| Lencse alak: | Kerek lapos |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| Sorozat: | Luxeon Sunlus 5050 |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Márka: | Lumiles |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | Luxus |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,016491 oz |
Népszerű tags: L150-3070500600000, Kína L150-3070500600000 gyártók, beszállítók, gyár, L1CU-408000000, L1CU-LME10000000 000, L1cu-red1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







