
Xpgdwt - U1-0000-00Fe2
Fehér LED-ek fehér 5700 K 90 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Leírás
Az XLAMP® XP - G3 LED -eket az irányított, magas - lumen világítási alkalmazásokra optimalizálják, ahol a hatékonyság és az optikai vezérlés kritikus, mint például az úttest, a hordozható és a héja. A kompakt és bevált 3,45 mm -es XP platform kiváló optikai és rendszermegoldások ökoszisztémájával rendelkezik, lehetővé téve a világításgyártók számára, hogy egyszerűsítsék a tervezési folyamatukat és lerövidítsék az idő -piacot.
XP - G3 LED -ek kaphatók és két különféle fehér és királyi kék változatban találhatók: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red elérhető az S sor verziójában. A fehér szabványos verzió a - legjobb {- TM -21 osztályban és a színstabilitást az idő múlásával biztosítja. A White, Royal Blue és a Photo Red S Line verziói javított hatékonyságot eredményeznek, a legjobb - - osztályú kén ellenállás és jobb rendszer - szint megbízhatóságát váltási és tompítási ciklusok révén. Ezekkel az S soros verziókkal a Cree LED nagy teljesítményű LED -es technológiát szolgáltat, amelyet optimalizálnak mind az általános, mind a kertészeti világítási alkalmazásokhoz, ahol az érzékelők és a váltás egyre gyakoribb.
Ebben a dokumentumban a fehér, a királykék és a fotó piros kifejezései a fehér, királykék vagy a Photo Red XP - G3 LED -t jelölik, tekintet nélkül a szokásos vagy S vonaljellemzőire. A standard és az S vonal kifejezéseket szükség esetén használják a standard XP - G3 LED teljesítményének megkülönböztetésére az XP - G3 LED -ről az S sor opcióval.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | SMD-2 |
| Megvilágítási szín: | Hűvös fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 5700 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 122 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 90 |
| Megtekintési szög: | 125 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 350 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.7 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 1 W |
| Hossz: | 3,45 mm |
| Szélesség: | 3,45 mm |
| Magasság: | 2,26 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Lencse szín: | Sárga |
| Lencse dimenziók: | 3,06 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | Xlamp xp - G3 |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | Cree LED |
| LED méret: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,003527 oz |
Népszerű tags: XPGDWT - U1 - 0000-00Fe2, Kína XPGDWT-U1-0000-00FE2 gyártók, beszállítói, gyárilag, Clq6b-tkw-S1L1R1H1TBB7935AA3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xpebfr-l1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







