
Xpebwt - L1-0000-00EE3
Fehér LED -ek fehér 5000 K STD - CRI XLAMP XPEBWT
Leírás
Az XLAMP® XP - E2 fáklya LED lumen kimenetet biztosít az XLAMP XP - G LED -hez, de az XP - e2 LED kisebb optikai forrásában. Az XP -E2 fáklya LED -nél magasabb maximális árambesorolással, mint az XP - E2 és az egyszerűsített színes binning, teljes mértékben optimalizálva van a mainstream hordozható világítási alkalmazások széles skálájára.
Jellemzők
• Hűvös fehéren kapható
• 25 fokos összevonás
• Maximális meghajtóáram: 1,5 a
• Alacsony hőállóság: 5,8 fok /W
• Széles látószög: 125 fok
• Korlátlan padlóélet kevesebb vagy egyenlő 30 fokos /85% RH
• Reflow forrasztható - JEDEC J - STD -020C kompatibilis
• Elektromosan semleges termikus út
• A ROHS kompatibilis
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 114 LM |
| Hossz: | 3,45 mm |
| Szélesség: | 3,45 mm |
| Magasság: | 2,26 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 150 C |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Víztisztítás |
| Sorozat: | Xpebwt |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | Cree LED |
| Konfiguráció: | Egyetlen |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| TradeName: | Xlamp |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,003527 oz |
Népszerű tags: xpebwt - L1 - 0000-00EE3, Kína XPebWT-L1-0000-00EE3 gyártók, beszállítók, gyárilag, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xqered-h0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-000000DF5
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







