
Xmlctw - A0-0000-00C2AAAB1
Multi - színes LED -ek rgb - fehér
Leírás
Az XLAMP® XM - L® Color LED egy multicolor LED, amely nagy lumen kimenetet biztosít egy kis csomagban. A diszkrét LED -ekkel összehasonlítva az Xlamp XM - l színű LED -ek csökkentik a LED -szerszám közötti távolságot, létrehozva egy kis optikai forrást a kiváló optikai vezérléshez és a hatékony színkeveréshez. Az Xlamp XM - l színes LED -ek csökkenthetik a LED -es rendszer komplexitását a szükséges alkatrészek számának csökkentésével. Az XLAMP XM - l színes LED -ek nagy teljesítményt és minőséget hoznak a világítási alkalmazások széles skálájához, beleértve a - színt, a világítást, a színpadi világítást, az építészeti világítást, a beltéri irányított világítást és a szórakoztató világítást.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Multi - Színes LED -ek |
| Szállítási korlátozások: |
A Mouser jelenleg nem adja el ezt a terméket az Ön régiójában. |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | RGBW LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 2020 (5050 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | RGB, fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 630 nm, 535 nm, 465 nm, 4300 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 45,7 lm, 87,4 lm, 13,9 lm, 80 lm |
| Megtekintési szög: | 130 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 350 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.25 V, 3.3 V, 3.1 V, 3.1 V |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Márka: | Cree LED |
| Jellemzők: | Xlamp xm - L LED -ek |
| Magasság: | 3,02 mm |
| LED méret: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Hossz: | 5 mm |
| LED -ek száma: | 4 LED |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Terméktípus: | Multi - Színes LED -ek |
| Sorozat: | XMLCTW |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| TradeName: | Xlamp |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Szélesség: | 5 mm |
| Egység súlya: | 0,015521 oz |
Népszerű tags: XMLCTW - A0 - 0000-00C2AAB1, Kína XMLCTW-A0-0000-00C2AAB1 gyártók, beszállítói, gyár, gyár, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xteary-00-0000-000000N03
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







