
XMLBWT-00-0000-000LT30E7
Fehér LED-ek fehér 3000 K 80-cri, xlamp xmlbwt
Leírás
Az XLAMP® XM - L2 LED az eredeti XM - L példátlan teljesítményére épül, ami akár 20% -ra növeli a lumen kimenetet, miközben egyetlen szerszámú LED -pont forrást biztosít a pontos optikai vezérléshez. Az XM - L2 LED ugyanolyan mechanikai és optikai lábnyomot mutat, mint az eredeti XM - L, zökkenőmentes frissítési útvonalat és rövidített tervezési ciklust biztosítva. Az XLAMP XM - L2 LED -ek ideális választás a világítási alkalmazásokhoz, ahol magas fényteljesítményre és maximális hatékonyságra van szükség, például LED -izzók, kültéri világítás, hordozható világítás, beltéri világítás és napenergia {- hajtóművek.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | SMD-2 |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 3000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 220 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Megtekintési szög: | 125 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 700 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.85 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 10 W |
| Hossz: | 5 mm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Magasság: | 3,02 mm |
| Lencse dimenziók: | 4,52 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | Xmlbwt |
| Csomagolás: | Orsó |
| Márka: | Cree LED |
| LED méret: | 5 mm x 5 mm x 3,02 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| TradeName: | Xlamp |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| VR - fordított feszültség: | 5 V |
| Egység súlya: | 0,007055 oz |
Népszerű tags: XMLBWT-00-0000-000LT30E7, Kína XMLBWT-00-0000-000LT30E7 gyártók, beszállítók, gyár, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, Xpebfr-l1-0000-00801, Xpebgr-l1-0000-00f02, Xqered-h0-0000-000000401
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







