
CXA2520-0000-000N0HR257F
Fehér LED-ek fehér 5700 K 80-CRI, Xlamp CXA2520-36V
Leírás
Az XLAMP® CXA2520 LED -tömb kibővíti a Cree LED magas fluxus, több -DIE tömbök családját, nagy teljesítményt kínálva egy egyszerű - -ben a- használati platformon. Az Xlamp LED világítás -osztályú megbízhatóságával a CXA2520 egységes kibocsátó felülete lehetővé teszi mind az irányított, mind a nem irányítási világítási alkalmazásokat, valamint a luminaire terveket. Kétlépéses, 3 lépésből álló és négylépcsős színű konzisztenciában kapható, és egy 19 mm-es optikai forrásból áll, és a CXA2520 új szinteket és hatékonyságot hoz ehhez az űrlapfaktorhoz. A CX Family LED tervezési útmutató alapvető információkat nyújt a CXA2520 LED használatának sikeres használatának követelményeiről a Luminaire Designs -ban.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér macskák LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | COB - chip - a - táblán |
| Megvilágítási szín: | Hűvös fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 5700 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 2420 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Megtekintési szög: | 115 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 550 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 35 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 19.3 W |
| Hossz: | 23,85 mm |
| Szélesség: | 23,85 mm |
| Magasság: | 1,7 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse dimenziók: | 19 mm |
| Lencse alak: | Kerek lapos |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | CXA2520 |
| Csomagolás: | Cső |
| Márka: | Cree LED |
| LED méret: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 100 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,566059 oz |
Népszerű tags: CXA2520-0000-000N0HR257F, Kína CXA2520-0000-000N0HR257F Gyártók, beszállítók, gyár, Clq6b-tkw-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







