
CXA1304-0000-000N0Y9430G
Fehér LED-ek fehér 3000 K 93-CRI, Xlamp CXA1304-36V
Leírás
Az XLAMP® CXA1304 LED -tömb kibővíti Cree LED nagy fluxus, több DIE tömbök családját egy kisebb, egyszerűen használható platformon. Az Xlamp LED világítási osztályú megbízhatóságával a CXA1304 kicsi, egységes kibocsátó felülete lehetővé teszi mind az irányított, mind a nem irányítási világítási alkalmazásokat, beleértve a lámpa utólagos felszerelését és a lámpatesteket. Kétlépéses, 3 lépésből álló és négylépcsős színű konzisztenciában kapható, és egy 6 mm-es optikai forrásból áll, a CXA1304 új szintet és hatékonyságot hoz ehhez az űrlapfaktorhoz. A CX Family LED tervezési útmutató alapvető információkat nyújt a CXA1304 LED használatának sikeres használatának követelményeiről a Luminaire Designs -ban.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér macskák LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | COB - chip - a - táblán |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 3000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 290 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 93 |
| Megtekintési szög: | 115 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 100 mA |
| Vf - Előre feszültség: | 36 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 10.9 W |
| Hossz: | 13,35 mm |
| Szélesség: | 13,35 mm |
| Magasság: | 1,15 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse dimenziók: | 6 mm |
| Lencse alak: | Kerek lapos |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | CXA1304 |
| Csomagolás: | Cső |
| Márka: | Cree LED |
| LED méret: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,15 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 100 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,026455 oz |
Népszerű tags: CXA1304-0000-000N0Y9430G, Kína CXA1304-0000-000N0Y9430G Gyártók, beszállítók, gyár, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







