
Clq6b - tkw - S1L1R1H1TBB7935BB3
Multi - színes LED -ek RGB - White SMD 5050Case méret LED
Leírás
Ezeket az SMD LED -eket egy ipari szabványos PLCC8 csomagba csomagolják. Ezeket a nagy teljesítményű 4 színű SMT LED -eket úgy tervezték, hogy széles körben működjenek. A széles látószög és a magas fényerő miatt ezek a LED -ek alkalmassá teszik a jelzőkészülékeket.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Multi - Színes LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | RGBW LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | PLCC-8 |
| Megvilágítási szín: | RGB, semleges fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 622 nm, 527 nm, 467 nm, 4000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 14 lm, 32 lm, 9,5 lm, 43 lm |
| Ha - előremenő áram: | 100 mA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.1 V, 3 V, 3.1 V, 2.9 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 2 W |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 5 mm x 5 mm |
| Lencse alak: | Négyzet |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Márka: | Cree LED |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 75 perc |
| Magasság: | 1,1 mm |
| Hossz: | 5 mm |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Terméktípus: | Multi - Színes LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 4000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| Szélesség: | 5 mm |
Népszerű tags: clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935bb3, China clq6b-tkw-s1l1r1h1tbb7935bb3 manufacturers, suppliers, factory, Clq6b-tkw-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, Xpebfr-l1-0000-00801, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Egy pár:CXA1512-0000-000F00M235G
Következő:UHD1110 - FKA-CL1A13R3Q1BBQFMF3
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







