
C503B - GCN - Cy0C0791
Egyetlen színű LED -ek zöld kerek LED
Leírás
A kerek LED -ek kiváló fénykimenetet kínálnak a kiváló napfény és megbízható teljesítmény érdekében. Rendkívül stabil fénykimenetet biztosítanak hosszú ideig. Ezeket a lámpákat fejlett optikai - fokozatú epoxi készítik, amely kiváló Hightemative -t és magas - nedvességet - ellenállási teljesítményt nyújt a kültéri jelben és a jel alkalmazásokban.
Jellemzők
• Méret (mm): 5
• Szín és tipikus domináns hullámhossz: kék (470 nm) zöld (527 nm)
• Világító intenzitás (MCD) C503B - BCS/BCN: (2130 - 12000) C503B-GCS/GCN: (5860-32900)
• Megtekintő szögek: 30 fok: C503B - BCS/BCN/GCS/GCN
• Lead - Ingyenes
• A ROHS kompatibilis
Alkalmazások
• Elektronikus jelek és jelek (ESS)
• Autópálya táblái
• Változó üzenetjel (VMS)
• Reklámjelek
• benzinjelek
• Szórakozás
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Egyetlen színű LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Zöld LED -ek |
| Szerelési stílus: | Lyukon keresztül |
| Csomag / tok: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 527 nm |
| Megvilágítási szín: | Zöld |
| Ha - előremenő áram: | 20 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 3.2 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 120 MW |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 5 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | C503B - GCN |
| Csomagolás: | Tömeg |
| Márka: | Cree LED |
| Magasság: | 8,8 mm |
| LED méret: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Hossz: | 5,8 mm |
| Fényerősség: | 20000 MCD |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 95 C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Terméktípus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 500 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Megtekintési szög: | 30 fokos |
| VR - fordított feszültség: | 5 V |
| Szélesség: | 5,8 mm |
| Egység súlya: | 0,012421 oz |
Népszerű tags: C503B - GCN - Cy0C0791, China C503B - GCN - Cy0c0791 gyártók, beszállítói, gyárban, gyárban., CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, Xpebfr-l1-0000-00801, Xpebgr-l1-0000-00f02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







