
221-413
Csatlakozót illesztő csatlakozó a karokkal; Minden karmester típushoz
Leírás
Csatlakozót illesztő csatlakozó a karokkal; Minden karmester típushoz; max . 4 mm²; 3vezető; átlátszó ház; Körülbelül a levegő hőmérséklete: Max 85 fok (T85); 4,00 mm²; átlátszó
Összelállító csatlakozó karokkal, 221 sorozat, kar
Élvezze az egyszerű elektromos telepítéseket a karokkal történő illesztési csatlakozóval (221 tétel - 413). Az intercom rendszer vezetékeitől az elektromos sütőkig - A különböző vezető típusok csatlakoztatása gyors, és a WAGO Compact 221 sorozatú splicing csatlakozójával ingyenes. A splicing csatlakozónk 450 V -ra van besorolva, és úgy van kialakítva, hogy legfeljebb 32 A névleges áramot kezeljen. Ezért magas - terhelési alkalmazásokhoz alkalmas. Győződjön meg arról, hogy a csík hossza 11 mm, amikor a vezetékeket összeköti a csatlakozóhoz a karokkal. Ez a termék a vezetői terminálokat tartalmazza, és a Cage Clamp® -t használja. Megbízható és karbantartható és karbantartható ketrec-CLAMP® csatlakozásunk megkönnyíti az összes típusú vezeték összekapcsolását anélkül, hogy a vezetőt el kellene készítenie. Például, nem kell a hüvelyek krimpolódnia. Méretek: 18,8 x 8,4 x 18,6 mm (szélesség x magasság x mélység). A karokkal történő splicing csatlakozó 0,2 mm² -től 4 mm² -ig tartó keresztmetszetekhez alkalmas.
A Wago 221 -es sorozatú splicing csatlakozója a karokkal lenyűgözi innovatív kialakításával a különböző karmester -kereszthez - szakaszokhoz. Ezért a Wago - felszerelt splicing csatlakozója egyedi védjegyet tartalmaz az elektromos összekapcsolási technológián belül. A lapos karok, amelyek zökkenőmentesen illeszkednek a 221 -es bázishoz, úgy viselkednek, mint egy öntvény, amikor bezárva szerepelnek, és minden házban szépen elhelyezkedhetnek, anélkül, hogy megzavarnák a széleket. Az egyes ugrók széles kialakításának köszönhetően mindegyik tökéletesen működtethető a kényelmes karmester befejezéséhez szükséges szerszámok nélkül. Az átlátszó ház robusztus technológiát jelenít meg, és lehetővé teszi az azonnali vizuális ellenőrzést a szilárd, sodrott és finom - sodrott vezetők megfelelő érintkezéséhez. A zongorakulcsokhoz hasonlóan a karok kialakítása tökéletesen ötvözi a "Wago által készített" funkcionális és esztétikai csatlakozási technológiát. Ezt a terméket meghatározott EX alkalmazásokhoz tervezték (lásd a termék adatlapját).
Jegyzet
| Általános biztonsági utasítások | Figyelem: Figyelje meg a telepítési és biztonsági utasításokat! Csak a villanyszerelők használják! Ne dolgozzon feszültség/terhelés alatt! Csak a megfelelő használathoz használja! Vegye figyelembe a nemzeti rendeleteket/szabványokat/iránymutatásokat! Vegye figyelembe a termékek műszaki előírásait! Vegye figyelembe az megengedett potenciálok számát! Ne használjon sérült/piszkos alkatrészeket! Vegye figyelembe a vezető típusokat, keresztezi a - szakaszokat és a szalaghosszokat! Helyezze be a vezetőt, amíg el nem éri a termék háttámláját! Használjon eredeti kiegészítőket! Csak telepítési utasításokkal kell eladni! |
| Biztonsági információk | földelt elektromos vezetékekben |
Kapcsolati adatok
| Szorító egységek | 3 |
| A potenciál teljes száma | 1 |
1. kapcsolat
| Összeköttetési technológia | Ketrecbilincs® |
| Működtetési típus | Karton |
| Csatlakoztatható vezetői anyagok | Réz |
| Névleges kereszt - szakasz | 4 mm² / 12 AWG |
| Szilárd karmester | 0,2… 4 mm² / 24… 12 AWG |
| Sodrott karmester | 0,2… 4 mm² / 24… 12 AWG |
| Finom - sodrott karmester | 0,14… 4 mm² / 24… 12 AWG |
| Csík hossza | 11 mm / 0,43 hüvelyk |
| Kábelezési irány | - oldalon belépő vezetékek |
Fizikai adatok
| Szélesség | 18,8 mm / 0,74 hüvelyk |
| Magasság | 8,4 mm / 0,331 hüvelyk |
| Mélység | 18,6 mm / 0,732 hüvelyk |
Anyagi adatok
| Megjegyzés (anyagi adatok) | Az anyagi specifikációkkal kapcsolatos információk itt találhatók |
| Szín | átlátszó |
| Anyagcsoport | IIIA |
| Szigetelő anyag (főház) | Polikarbonát (PC) |
| Tüstölthetőségi osztály Per ul94 | V2 |
| Tűzterhelés | 0,064MJ |
| Hajtómű színe | narancs |
| Súly | 2,5g |
Környezeti követelmények
| Környezeti hőmérséklet (működés) | +85 fok |
| Folyamatos üzemi hőmérséklet | 105 fok |
| Hőmérsékleti jelölés EN 60998 | T85 |
Kereskedelmi adatok
| Termékcsoport | 7 (Push Wire Conn.) |
| PU (SPU) | 500 (50) DCS |
| Csomagolási típus | Doboz |
| Származási ország | De |
| Gtin | 4050821808442 |
| Vámtarifa szám | 85369010000 |
Termék osztályozás
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Nincs amerikai osztályozás |
Környezetvédelmi termékek megfelelés
| ROHS megfelelési állapot | Kompatibilis, nincs mentesség |
Népszerű tags: 221-413, Kína 221-413 Gyártók, Szállítók, Gyár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







