
Leírás
SMD PCB terminál blokk; Nyomja meg a - gombot; 0,75 mm²; Pin -távolság 4 mm; 1 - pólus; Nyomja meg a - gomlást a Cage Clamp® -be; szalagban - és a nara csomagolás; fehér
PCB terminál blokk, 2060 sorozat, nyomja meg a - gombot
A vezetékek csatlakoztatása gyors és egyszerű ezzel a PCB terminálblokkkal (2060 tétel száma - 451/998 - 404). Ez egy univerzális csatlakozó, amelyet gyakorlatilag bárhol felhasználhat, pl. A névleges áram és a feszültség kulcsfontosságú tényezők, amelyeket figyelembe kell venni a PCB terminálblokk kiválasztásakor, mivel ezek jelzik, hogyan lehet a terméket használni. Ennek a terméknek a névleges feszültsége 160 V, és a névleges áram 9 A. Győződjön meg arról, hogy a szalaghossz 7 mm és 9 mm között van, amikor a vezetékeket ehhez a PCB terminál blokkhoz csatlakoztatja. Ennek a terméknek egy vezető terminálja van, és a Cage Clamp® -ben használja a - push push - -et. Nyomja meg a - push in Cage Clamp® technológia Universal Connection Solution -t kínál minden karmester típushoz. Ez lehetővé teszi, hogy mind a szilárd, mind a finom szálú vezetékek hüvelyekkel közvetlenül behelyezzék a rögzítési pontba szerszámok nélkül. A méretek 3,9 x 4,5 x 13,1 mm (szélesség x magasság x mélység). A vezető típusától függően ez a PCB terminálblokk megfelelő, 0,2 mm² -től 0,75 mm² -ig terjedő keresztmetszetekhez. Van egy szintje. Az egyetlen potenciál egy pólushoz csatlakoztatható egy szorítópont segítségével. Az érintkezők rézötvözetből készülnek, a szorító rugó rézötvözetből készül, és a fehér ház polifthalamidból (PPA GF) készül a szigeteléshez. Az érintkezési felületet ónba van bevonva. Ezt a PCB terminálblokkot nyomógombokkal működtetik. A PCB terminál blokkját SMD forrasztáshoz tervezték. Helyezze be a vezetőt a táblába 0 fokos szögben ..
Kapcsolati adatok
| Szorító egységek | 1 |
| A potenciál teljes száma | 1 |
| A csatlakozási típusok száma | 1 |
| Szintek száma | 1 |
1. kapcsolat
| Összeköttetési technológia | Nyomja meg a - ketrecbilincset® |
| Működtetési típus | Nyomja meg a - gombot |
| Szilárd karmester | 0,2… 0,75 mm² / 24… 18 AWG |
| Finom - sodrott karmester | 0,2… 0,75 mm² / 24… 18 AWG |
| Finom - sodrott vezető; Szigetelt hüvelyekkel | 0,25… 0,34 mm² |
| Finom - sodrott vezető; nem szigetelt hüvelyekkel | 0,25… 0,34 mm² |
| Csík hossza | 7… 9 mm / 0,28… 0,35 hüvelyk |
| Vezetékkapcsolat iránya a PCB -hez | 0 fok |
| Rúdszám | 1 |
Fizikai adatok
| Csap távolság | 4 mm / 0,157 hüvelyk |
| Szélesség | 3,9 mm / 0,154 hüvelyk |
| Magasság | 4,5 mm / 0,177 hüvelyk |
| Mélység | 13,1 mm / 0,516 hüvelyk |
| A - és a - tekercscsomagolás szalag átmérője | 330 mm |
| Szalagszélesség | 24 mm |
PCB -kapcsolat
| PCB -kapcsolat | SMD |
| Forrasztócsap elrendezése | A teljes terminálcsíkon (- sorban) |
| A forrasztócsapok száma potenciálonként | 2 |
Anyagi adatok
| Megjegyzés (anyagi adatok) | Az anyagi specifikációkkal kapcsolatos információk itt találhatók |
| Szín | fehér |
| Anyagcsoport | I |
| Szigetelő anyag (főház) | Polyfthalamid (PPA GF) |
| Tüstölthetőségi osztály Per ul94 | V0 |
| Rugóanyag szorító anyag | Rézötvözet |
| Érintkezési anyag | Rézötvözet |
| Érintkezési helyezés | Ón |
| Tűzterhelés | 0,009MJ |
| Súly | 0,2g |
| Msl per J - std 020d | 1 |
Környezeti követelmények
| Korlátozott hőmérsékleti tartomány | -60… +105 fok |
Környezetvédelmi tesztelés (környezeti feltételek)
| Teszt specifikáció vasúti alkalmazások - gördülő készlet - elektronikus berendezések | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Vizsgálati eljárás Vasúti alkalmazások - Gördülő készlet -berendezések - sokk és rezgési tesztek | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektrum/telepítési hely | Szolgáltatási életteszt, 1. kategória, A/B osztály |
| Funkció teszt zajjal -, mint a rezgés | A teszt a szabvány 8. szakaszának megfelelően átadta |
| Frekvencia | f1 = 5 Hz-től f-ing2 = 150 Hz |
| Gyorsulás | 0,101 g (a legmagasabb tesztszint, amelyet minden tengelyre használnak) |
| Tengelyenkénti teszt időtartama | 10 perc. |
| Tesztirányok | X, Y és Z tengelyek |
| Az érintkezési hibák/megszakítások megfigyelése | Elhaladt |
| Feszültségcsepp mérése minden tengely előtt és után | Elhaladt |
| Szimulált szolgáltatási életteszt a megnövekedett zajszinten keresztül -, mint a rezgés | A standard 9. szakaszának megfelelően átadott teszt |
| Frekvencia | f1 = 5 Hz-től f-ing2 = 150 Hz |
| Gyorsulás | 0,572 g (a legmagasabb tesztszint, amelyet minden tengelyre használnak) |
| Tengelyenkénti teszt időtartama | 5 h |
| Tesztirányok | X, Y és Z tengelyek |
| Bővített tesztkör: Az érintkezési hibák/megszakítások megfigyelése | Elhaladt |
| Bővített tesztkör: feszültségcsepp mérése minden tengely előtt és után | Elhaladt |
| Ütésvizsgálat | A tesztet a szabvány 10. szakasza szerint végezték el |
| Ütköző formája | Fél szinusz |
| Gyorsulás | 5G (a legmagasabb tesztszint, amelyet minden tengelyre használnak) |
| Ütés időtartama | 30 ms |
| Tengelyenkénti sokkok száma | 3 pozitív és 3 negatív. |
| Tesztirányok | X, Y és Z tengelyek |
| Bővített tesztkör: Az érintkezési hibák/megszakítások megfigyelése | Elhaladt |
| Bővített tesztkör: feszültségcsepp mérése minden tengely előtt és után | Elhaladt |
| Rezgési és sokk feszültség a tekercseléshez | Elhaladt |
Kereskedelmi adatok
| Termékcsoport | 33 (SMT terminál) |
| PU (SPU) | 13500 (1500) PCS |
| Csomagolási típus | doboz |
| Származási ország | Ch -ch |
| Gtin | 4055143888172 |
| Vámtarifa szám | 85369010000 |
Termék osztályozás
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| ETIM 9.0 | EC001284 |
| ETIM 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Nincs amerikai osztályozás |
Környezetvédelmi termékek megfelelés
| ROHS megfelelési állapot | Kompatibilis, nincs mentesség |
Népszerű tags: 2060-451/998-404, Kína 2060-451/998-404 Gyártók, beszállítók, gyár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







