
Leírás
Az átlagos kút lrs - 75 Egyetlen kimeneti kapcsoló tápegységek 75W-os zárt - típusú tápegységek 30 mm-es alacsony profilú kialakítású. Teljes 85 V -osAC264 V -igACBemeneti tartomány, az LRS - 75 tápegység 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V és 48 V kimeneti feszültségvonalat biztosít. A nagy hatékonyságon kívül, akár 91,5%-ig is, a fémháló tok javítja a hőeloszlást -30 fokos hőmérsékleti tartományban +70 fokig, ventilátor nélkül légkonvekció alatt. Az alacsony terhelés nélküli energiafogyasztás (kevesebb, mint 0,3W) szállításával a végrendszer kialakítása könnyen megfelel a világméretű energiaigénynek.
Jellemzők
- Univerzális AC bemeneti/teljes tartomány
- Ellenállások 300 VACSurge bemenet az 5S -hez
- No - terhelési energiafogyasztás<0.2W
- Miniatűr méret és 1U alacsony profil
- Magas üzemi hőmérséklet +70 fokig
- Védelem
- Rövidzár
- Túlterhelés
- Túlfeszültség
- Hűtés ingyenes légkonvekcióval
- Az IEC/EN 60335-1 (PD3) és az IEC/EN61558-1, -2-16 betartása háztartási készülékekhez
- A működési magasság akár 5000 méter is
- Ellenállók az 5G rezgési tesztnek
- Nagy hatékonyság, hosszú élettartam és nagy megbízhatóság
- LED -jelző a bekapcsoláshoz
- 100% teljes terhelésű égés - tesztben
- 3 éves garancia
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Jól jelent |
| Termékkategória: | Kapcsoló tápegységek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Kapcsoló kellékek |
| Kimeneti feszültség - 1. csatorna: | 5 VDC |
| A kimenetek száma: | 1 kimenet |
| Kimeneti teljesítmény: | 70 W |
| Nyitott keret/zárt: | Zárt |
| Bemeneti feszültség: | 85 VAC - 264 VAC, 120 VDC - 373 VDC |
| Kimeneti áram - 1. csatorna: | 14 A |
| Ipar: | Ipari |
| Szerelési stílus: | Panel |
| Hossz: | 99 mm (3,898 in) |
| Szélesség: | 97 mm (3,819 in) |
| Magasság: | 30 mm (1,181 hüvelyk) |
| Sorozat: | LRS-75 |
| Márka: | Jól jelent |
| Bemeneti frekvencia: | 47 Hz - 63 Hz |
| Csomagolás: | Tömeg |
| Terméktípus: | Kapcsoló tápegységek |
| Gyári csomag mennyisége: | 45 |
| Alkategória: | Energiaellátás |
| # Rész álnevek: | LM75-20B05 LM75-23B05R2 |
| Egység súlya: | 10.582189 oz |
Népszerű tags: LRS-75-5, China LRS-75-5 gyártók, beszállítók, gyár, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







