
EPP-150-12
Kapcsoló tápegységek 100,8W 12V 8.4A 150W W -os levegővel
Leírás
Átlagos kút EPP - 100 és az EPP-150 Single-out Power Supplies biztosítja<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VAC264 V -igACUniverzális AC bemenet, egy 12 V/0,3A kiegészítő kimenet egy külső DC ventilátorhoz, egy beépített - aktív PFC függvényben, és egy - teljesítményt a LED -es jelzőn. A védelem magában foglalja a rövidzárlatot, a túlterhelést, a túlfeszültséget és a túlfeszültséget. Az átlagos kút EPP - 100 és az EPP - 150 egykimenetelű tápegységek hároméves garanciával járnak.
Jellemzők
- Compact 4 "x 2" lábnyom
- <0.5W no-load power consumption
- Nagy teljesítménysűrűség
- Nagy hatékonyság, akár 92,5% (EPP-100) vagy 93% (EPP-150)
- 90VAC264 V -igACuniverzális AC bemenet
- Épített - aktív PFC függvényben
- 12 V/0.3A kiegészítő kimenet külső DC ventilátorhoz
- Rövid - áramkör, túlterhelés, túlfeszültség és túlterhelésvédelem
- 75W szabad légkonvekció, 100W 20 cfm kényszerített levegővel (EPP-100)
- 100W ingyenes légkonvekció, 150W 20 cfm kényszerített levegővel (EPP-150)
- Teljesítmény - LED -jelzőn
- 101,6 mm x 50,8 mm x 29 mm méret (l x w x h)
- UL / CUL / TUV / CB / CE tanúsítványok
- 3 éves garancia
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Jól jelent |
| Termékkategória: | Kapcsoló tápegységek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Kapcsoló kellékek |
| Kimeneti feszültség - 1. csatorna: | 12 VDC |
| A kimenetek száma: | 1 kimenet |
| Kimeneti teljesítmény: | 100.8 W, 150 W |
| Nyitott keret/zárt: | Nyitott keret |
| Bemeneti feszültség: | 90 VAC - 264 VAC, 127 VDC - 370 VDC |
| Kimeneti áram - 1. csatorna: | 8.4 A, 12.5 A |
| Ipar: | Ipari |
| Szerelési stílus: | Alváz |
| Hossz: | 101,6 mm (4 hüvelyk) |
| Szélesség: | 50,8 mm (2 hüvelyk) |
| Magasság: | 28,956 mm (1,14 in) |
| Sorozat: | EPP-150 |
| Jóváhagyások: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Márka: | Jól jelent |
| Megfelelés: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Bemeneti frekvencia: | 47 Hz - 63 Hz |
| Elszigetelő feszültség: | 3 KVAC |
| Terhelésszabályozás: | Szabályozott |
| Csomagolás: | Tömeg |
| Teljesítmény - Konvekció: | 100.8 W |
| Teljesítmény - Kényszerített levegő: | 150 W |
| Terméktípus: | Kapcsoló tápegységek |
| Gyári csomag mennyisége: | 72 |
| Alkategória: | Energiaellátás |
| Egység súlya: | 7.054792 oz |
Népszerű tags: EPP-150-12, Kína EPP-150-12 Gyártók, beszállítók, gyár, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







