
GW QSLMS1.SM - H7H9-XX31-1
Φv=37.5 ... 42.0 LM, MountingMethode: SDCM 3, 6500 K (ha=65 ma)
Leírás
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM Az OSCONIQ® S 3030 nagy hatékonysági csomag a beltéri szakmai alkalmazásokhoz. A Sapphire Flip Chip technológiát és a speciális foszfor -technológiát is használja, hogy még magasabb teljesítményt érjen el, mint korábban. Kiváló megbízhatóságot kínál, és standard formakorba kerül, hogy lehetővé tegye a - csepp helyettesítését.
Alkalmazások
- Beltéri világítás
Jellemzők
- Csomag: White SMT csomag
- typ. Sugárzás: 120 fok (Lambertian emitter)
- Színhőmérséklet: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B osztály)
- Luminous Flux: typ . 41.4 lm @ 4000 K
- Világító hatékonyság: typ . 235 lm/w @ 4000 K
- Alkalmazás: Általános világításhoz alkalmas
- stabil mély tompítás alacsony vezetési áramnál 1MA -tól
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Megvilágítási szín: | Fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 6500 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 37,5 lm |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 65 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.71 V |
| Hossz: | 3 mm |
| Szélesség: | 3 mm |
| Magasság: | 0,75 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 105 C |
| Lencse dimenziók: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Lencse alak: | Négyzet |
| Sorozat: | GW QSLMS1.SM |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Konfiguráció: | Egyetlen |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| 4000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | OSCONIQ |
| # Rész álnevek: | Q65113A9602 |
Népszerű tags: GW QSLMS1.SM - H7H9 - XX31-1, Kína GW QSLMS1.SM-H7H9-XX31-1 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, SFH 4250 Z, SFH 4713A, As culdn1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







