
Leírás
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM A PRE - öntött 2835 LED verzió a standard 2835 -es lábnyomokkal versenyképes értéket biztosít az alkalmazás és a rendszer szintjén. A Duris E2835 CRI80 kiváló hatékonyságot biztosít, amely javítja az energiamegtakarítást a világítási alkalmazásban, ami fontos az energiahatékonysági szabályozás támogatása érdekében.
Alkalmazások
- Beltéri világítás
Jellemzők
- Csomag: White SMT csomag, színes, diffúz szilikon gyanta
- typ. Sugárzás: 120 fok (Lambertian emitter)
- Színhőmérséklet: 2700K - 6500 K
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 2. osztály)
- Luminous Flux: typ . 39.4 lm @ 4000k
- Világító hatékonyság: typ . 224 lm/w @ 4000 K
- stabil VF mély tompítás alacsony hajtási áramnál 1MA -tól
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | SMD-2 |
| Megvilágítási szín: | Hűvös fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 5700 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 43,5 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 CRI |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 65 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.17 V |
| Hossz: | 3,34 mm |
| Szélesség: | 2,84 mm |
| Magasság: | 0,66 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 105 C |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse alak: | Négyszögletes |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| Csomagolás: | Orsó |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Konfiguráció: | Egyetlen |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| 10000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| # Rész álnevek: | Q65113A7745 |
Népszerű tags: gw jtlps1.sm-h7hv-xx52-1-g, China gw jtlps1.sm-h7hv-xx52-1-g manufacturers, suppliers, factory, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4043, SFH 4250 Z, SFH 4713A
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







