
GW CSSRM3.PM - N9P2-A232-1
Φv=360 ... 390 lm, 5700 K (ha=700 ma)
Leírás
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Az Oslon Square ötödik generációja fokozott teljesítménygel. A legtöbb kompakt magas - hatalom LED, jól ismert kiváló robusztussággal, nagy megbízhatósággal, hosszú élettartammal és alacsony termikus ellenállással.
Alkalmazások
- Mezőgazdaság és kertészet
- szórakozás
- Kültéri és ipari világítás
Jellemzők
- Csomag: SMT kerámia csomag szilikon lencsével
- typ. Sugárzás: 120 fok (Lambertian emitter)
- Színhőmérséklet: 2200K - 6500 K
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV Acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, 3B osztály)
- Luminous Flux: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 fok
- Világító hatékonyság: typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 fok
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | AMS OSRAM |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Termék: | Fehér LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | 1212 (3030 metrikus) |
| Megvilágítási szín: | Fehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 5700 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 390 lm |
| Megtekintési szög: | 120 fokos |
| Ha - előremenő áram: | 700 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 2.8 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 2 W |
| Hossz: | 3 mm |
| Szélesség: | 3 mm |
| Magasság: | 2,02 mm |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 125 C |
| Lencse alak: | Négyzet |
| Sorozat: | GW CSSRM3.PM |
| Márka: | AMS OSRAM |
| Nedvességérzékeny: | Igen |
| Terméktípus: | LED - nagy teljesítmény |
| 3000 | |
| Alkategória: | LED -ek |
| Kereskedelmi név: | Oslon |
| # Rész álnevek: | Q65113A8680 |
Népszerű tags: GW CSSRM3.PM - N9P2 - A232-1, Kína GW CSSRM3.PM-N9P2-A232-1 gyártók, beszállítók, gyár, gyár, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED -alkatrészek, SFH 4250 Z
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







