
Lxml - PM01-0100
Egyszínű LED -ek luxeon lázadó szín, zöld 520nm - 540 nm
Leírás
A Luxeon Rebel színvonalának vezető fénykibocsátása, szín stabilitása, fluxussűrűség és tiszta telített színek van. Ezek a színes LED -ek ideálisak a világítás, a jelzés, a feliratok és a szórakoztató alkalmazások széles skálájához. Minden luxeon lázadó színes emitter -} minőséget, megbízhatóságot, lumen karbantartást és a kiváló, kiváló minőségű fény létrehozásához szükséges gyártás egyszerűségét. A luxeoni lázadó színes kibocsátók végtelen szín palettát adnak, amellyel együtt dolgozhatnak, érdeklődést, dimenziót és élvezetet adva minden világítási projekthez.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Lumiles |
| Termékkategória: | Egyetlen színű LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Zöld LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | SMD-2 |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 530 nm |
| Megvilágítási szín: | Zöld |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 102 lm |
| Ha - előremenő áram: | 350 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 3.21 V |
| Lencse szín: | Színtelen |
| Lencse dimenziók: | 2,61 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Víztisztítás |
| Sorozat: | Luxeon lázadó szín |
| Csomagolás: | Orsó |
| Csomagolás: | Vágott szalag |
| Csomagolás: | Egér |
| Márka: | Lumiles |
| Magasság: | 2,1 mm |
| LED méret: | 4,91 mm x 3,17 mm x 2,1 mm |
| Hossz: | 4,61 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 135 C |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | - 40 C |
| Terméktípus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 1000 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Tradename: | Luxus |
| Típus: | Egyetlen színű LED -ek |
| Megtekintési szög: | 125 fokos |
| Szélesség: | 3,17 mm |
| Egység súlya: | 0,015521 oz |
Népszerű tags: LXML - PM01 - 0100, China LXML-PM01-0100 Gyártók, Szállítók, Gyárak, Gyárak, L128-PR00CA3500000, L1CU-408000000, L1cu-red1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







