
Xteawt -00-0000-000000 bf8
LED White 2850 K min-cri xlamp xteawt
Leírás
Az irányított, magas lumen alkalmazásokhoz optimalizálva, a beltéri és a kültéri és a hordozható és a lámpa utólagos felszereléseig, az XLAMP® XT-E LED nagy teljesítményt és nagy megbízhatóságot biztosít az iparági XP\/XT lábnyomban. Az XT -E LED az XT\/XP platform előnyeit kínálja - a Compact és a bevált 3,45 mm x 3,45 mm -es csomag és a létrehozott ökoszisztéma - lehetővé téve a világítás gyártóinak egyszerűsítését a tervezési folyamat egyszerűsítésére és a piacra dobás rövidítésére.
Az XT-E LED Royal Blue és White-ban kapható. Az XT-E White LED magas hatékonyságú lehetőséget kínál. Ebben a dokumentumban a fehér kifejezés a fehér XT-e LED-t jelöli, tekintet nélkül annak hatékonyságára. A standard és a nagy hatékonyság kifejezéseket szükség esetén használják a nagy hatékonyságú XT-E LED teljesítményének megkülönböztetésére az XT-E LED-től a nagy hatékonyságú opció nélkül.
Meghatározás
| Termékjellemzők | Ingatlanérték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED |
| Rohs: | További információ |
| termék: | Fehér LED -ek |
| Telepítési stílus: | SMD\/SMT |
| Csomag\/tok: | 1414 (3535 metrikus) |
| Világítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz\/színhőmérséklet: | 2850 K |
| Világító fluxus\/sugárzó fluxus: | 93,9 LM |
| Megjelenítési szög: | 115 fokos |
| Ha - Forward áram: | 350 MA |
| VF - Előre feszültség: | 2.85 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 1 W |
| hossz: | 3,45 mm |
| szélesség: | 3,45 mm |
| magas: | 2,36 mm |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 150 C |
| Lencse szín: | Sárga |
| Lencse mérete: | 3,06 mm |
| Lencse alak: | Kupola |
| Lencse átláthatóság: | Eloszlatott |
| sorozat: | Xteawt |
| Csomag: | Orsó |
| Csomag: | Vágott szalag |
| védjegy: | Cree LED |
| LED méret: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomagolási mennyiség: | 1000 |
| Alkategóriák: | LED -ek |
| Márkanév: | Xlamp |
| Típus: | Alacsony teljesítményű LED -ek |
| VR - fordított feszültség: | 5V |
| Egység súlya: | 100 mg |
Népszerű tags: XTEAWT -00-0000-000000 BF8, China XTeaWT -00-0000-000000 BF8 gyártók, beszállítók, gyár, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Cree LED -hez, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, Xteary-00-0000-000000N03
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







