
CXA2520-0000-000N00Q430G
Fehér LED-ek Fehér 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Leírás
Az XLAMP® CXA2520 LED -tömb kibővíti a Cree LED nagyvirágú, több -DIE tömbök családját, nagy teljesítményt kínálva egy egyszerű - -ben a - használati platformon. Az Xlamp LED világítás -osztályú megbízhatóságával a CXA2520 egységes kibocsátó felülete lehetővé teszi mind az irányított, mind a nem irányítási világítási alkalmazásokat, valamint a luminaire terveket. Kétlépéses, 3 lépésből álló és négylépcsős színű konzisztenciában kapható, és egy 19 mm-es optikai forrásból áll, és a CXA2520 új szinteket és hatékonyságot hoz ehhez az űrlapfaktorhoz. A CX Family LED tervezési útmutató alapvető információkat nyújt a CXA2520 LED használatának sikeres használatának követelményeiről a Luminaire Designs -ban.
| Termék attribútum | Attribútum érték |
|---|---|
| Gyártó: | Cree LED |
| Termékkategória: | Fehér LED -ek |
| Rohs: | Részletek |
| Termék: | Fehér macskák LED -ek |
| Szerelési stílus: | SMD/SMT |
| Csomag / tok: | COB - chip - a - táblán |
| Megvilágítási szín: | Melegfehér |
| Hullámhossz/színhőmérséklet: | 3000 K |
| Világító fluxus/sugárzó fluxus: | 2260 LM |
| Színmegjelenítési index - CRI: | 80 |
| Ha - előremenő áram: | 550 MA |
| Vf - Előre feszültség: | 35 V |
| Teljesítmény -besorolás: | 19.3 W |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | + 85 C |
| Lencse szín: | Színezett |
| Lencse dimenziók: | 19 mm |
| Lencse alak: | Kerek lapos |
| Lencse átláthatóság: | Világos |
| Sorozat: | CXA2520 |
| Csomagolás: | Cső |
| Márka: | Cree LED |
| LED méret: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Terméktípus: | Fehér LED -ek |
| Gyári csomag mennyisége: | 100 |
| Alkategória: | LED -ek |
| Típus: | Nagy teljesítményű LED -ek |
| Egység súlya: | 0,246597 oz |
Népszerű tags: CXA2520-0000-000N00Q430G, Kína CXA2520-0000-000N00Q430G Gyártók, beszállítók, gyár, Clq6b-tkw-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, Xpebgr-l1-0000-00f02, Xqered-h0-0000-000000401
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







