
Leírás
Tápegység csatlakozó; Nyomása nélkül - gombok; SNAP - szerelő lábakkal; földi érintkezés nélkül; 5 pólus; fehér
Mező - huzalozási terminál blokk, 272 sorozat, Push Wire®
Ez a - vezetékköteg -blokk (272 - 122 tétel) korszerűsíti a vezetékcsatlakozásokat, így gyors és egyszerűvé teszi őket. Győződjön meg arról, hogy a szalaghosszok 8 mm és 9 mm között vannak, amikor a vezetékeket ehhez a terepi vezeték-csatlakozó blokkhoz csatlakoztatják. Ez a termék egy vezető terminálral rendelkezik, és a Push Wire® -t használja. A Push Wire® csatlakozásunk a gyors és egyszerű módszer a szilárd vezetők összekapcsolására. Méretek: 25 x 28,5 x 30 mm (szélesség x magasság x mélység). Öt potenciál öt oszlopot képes összekapcsolni a húsz szorítópont segítségével, amelyben a fehér ház poliamidból (PA66) készül a szigeteléshez.
Kapcsolati adatok
| Szorító egységek | 20 |
| A potenciál teljes száma | 5 |
| A csatlakozási típusok száma | 1 |
1. kapcsolat
| Összeköttetési technológia | Huzaltábla® |
| Csík hossza | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 hüvelyk |
| Rúdszám | 5 |
Fizikai adatok
| Szélesség | 25 mm / 0,984 hüvelyk |
| Magasság | 28,5 mm / 1,122 hüvelyk |
| Mélység | 30 mm / 1,18 hüvelyk |
Anyagi adatok
| Megjegyzés (anyagi adatok) | Az anyagi specifikációkkal kapcsolatos információk itt találhatók |
| Szín | fehér |
| Anyagcsoport | I |
| Szigetelő anyag (főház) | Poliamid (PA66) |
| Tüstölthetőségi osztály Per ul94 | V2 |
| Tűzterhelés | 0,241MJ |
| Súly | 14,9g |
Kereskedelmi adatok
| Termékcsoport | 8 (Misc. Chassis Mount Blocks) |
| PU (SPU) | 500 db |
| Csomagolási típus | táska |
| Származási ország | De |
| Gtin | 4044918396820 |
| Vámtarifa szám | 85369010000 |
Termék osztályozás
| UNSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Nincs amerikai osztályozás |
Környezetvédelmi termékek megfelelés
| ROHS megfelelési állapot | Kompatibilis, nincs mentesség |
Népszerű tags: 272-122, Kína 272-122 Gyártók, beszállítók, gyár
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet







